Aktuality/Blog

Robotická olympiáda ve Washingtonu

Washington, D. C., 21.8.2017: Tomáš Mayer, Jakub Slanina a Ondřej Sokol reprezentovali Česko na 1. ročníku robotických olympijskcých her ve Washingotnu.

Novinky na Deltě za poslední měsíc

Telegrafický seznam novinek za poslední měsíc

Expo Science AMAVET 2017

My už snad na postupy do finále Expo Science AMAVET máme nějaké kvóty. Letos opět dva postupy.

Soutěž MŠMT v programování - DELTA nejúspěšnější školou v Pardubickém kraji

V letošním ročníku soutěže si postup do krajského kola zajistilo 9 našich studentů. Škola DELTA se tak stala nejůspěšnější ze všech škol v Pardubickém kraji. Josef Gajdůšek skončil v celostátním kole podruhé stříbrný.

Brambora na BusinessPointu 2017

Brno, 30.1.2017: Naši markeťáci z druhého ročníku poskočili na brněnském BusinessPointu o 5 přiček a letos skončili těsně pod stupni vítězů.

Microsoft - Studentské trenérské centrum

Praha, 20. prosince 2016: Miroslav Varga, student 2.B, byl zařazen do studijního programu Microsoft - Studentské Trenérské Centrum.

Bobřík informatiky 2016

Tomáš Mayer, Martin Burian a Filip Bartůška postoupili do ústředního kola v kategorii Senior (3.-4. ročník). V kategorii Junior (1.-2. ročník) bylo úspěšnými řešiteli 10 studentů naší školy.

Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2015/16

Na letošním vyhlášení měla naše škola už celou desítku úspěšných studentů.

Tornádo výsledků soutěží 2016

Úspěchů v soutěžích přibývá takřka geometrickou řadou. Pojďme si zrekapitulovat minulý týden.

Soutěž v programování - Delta se prosazuje stále více

1. a 2. místo v krajském kole v kategorii Vyšší programovací jazyky a 3. místo ve Webových stránkách a další dvě umístění v TOP10. V celostátním kole skončil Josef Gajdůšek na 2. místě!

Expo Science AMAVET 2016

Pardubice, 10.-11.3.2016: Dva ze tří IT projektů ve finále EXPO SCIENCE AMAVET vznikly na pardubické soukromé škole DELTA.

RoboRAVE 2016 - Těsně před branami Ameriky

Pardubice, 10.-11.3.2016: Studenti soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA měli letos smůlu a se svým robotem AEROkinetic skončili těsně před branami do Ameriky.

Bobřík informatiky 2015

Na soukromé Střední škole informatiky a ekonomie DELTA dosáhlo na titul Mistr kódu dvanáct studentů.

Talent Pardubického kraje 2015

Po pondělním předávání pamětních listů od Magistrátu Pardubice, kde jsme bodovali čtyřikrát, bylo dnes Josefu Gajdůškovi uděleno i ocenění Mladý Talent Pardubického kraje 2015.

Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2014/15

U příležitosti setkání nejlepších žáků středních škol byli 4 studenti pardubické soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA oceněni Pamětním listem Magistrátem města Pardubice. Ocenění bylo spojeno i s příjemnou finanční odměnou.

Stříbro z 12. ročníku mezinárodního Robotického dnu putuje do Pardubice

Praha, 13.-14. června 2015: Tým našich studentů: Tomáš Mayer, Jakub Slanina a Ondra Sokol skončil stříbrný na 12. Mezinárodním robotickém dnu v nabité konkurenci. Jejich robot se jmenoval "Praefectum".

Studenti z DELTY zopakovali dvojnásobný triumf v soutěži programování MŠMT

V krajském kole soutěže v programování vyhlašované MŠMT naši studenti zopakovali dvojnásobný triumf z loňského roku a zvítězili v obou kategoriích (programování i webové aplikace). V celostátním kole skončil Josef Gajdůšek na 6. místě.

Bronz z letošního JuniorInternetu putuje do Pardubic

Praha, 28.3.2015: Mládí vpřed! Na letošním JuniorInternetu obsadil Daniel Krejčí z 1.B třetí místo.

FVTP 2015 - 2 projekty ve finále Expo Science AMAVET

Nejlepší žáci základních a středních škol se utkali se svými projekty v 8. ročníku Festivalu vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji. Dva projekty od nás postupují do finále.

Soutěž v programování - okresní kolo letos 1. a 3. místo a další 4 v první desítce

Pardubice, 11.3.2015: V letošním již 29. ročníku soutěže MŠMT v programování postupuje 6 žáků z naší školy do krajského kola. Obsadili 1., 3., 6., 7., 8. a 10. místo.