Aktuality/Blog

Petr Švestka a Ondřej Krejčí získali titul Mladý řemeslník 2024

18. října 2024, Praha: Petr Švestka a Ondřej Krejčí byli vybráni jako nejlepší zástupci oboru Informační technologie do skupinky 25ti studentů a studentek středních odborných škol a učilišť ČR a získali titul Řemeslník roku 2024.

Matěj Neumann převzal ocenění Mladý řemeslník roku 2023

Matěj Neumann převzal na Staroměstské radnici z rukou prof. Ing. Jiřího Drahoše, Dr.Sc. ocenění Mladý řemeslník.

Jan Volhejn převzal ocenění na pražské Staroměstské radnici

Jan Volhejn převzal oceněni na Staroměstské radnici v Praze v rámci soutěže Mladý řemeslník 2022. I když si mohl připadat jako informatik v této soutěži mezi ostatními klempíři, truhláři, kadeřnicemi a cukrářkami trošku nepatřičně, podmínky splňoval. A konec konců programátor je vlastně takovým řemeslníkem 21. století. :-)

Dva naši studenti byli oceněni v Senátu parlamentu České republiky

Matěj Půhoný a Vítek Falta byli oceněni v Senátu parlamentu České republiky v rámci soutěže Mladý řemeslník 2019. I když byli naši informatici v této soutěži mezi ostatními klempíři, truhláři, kadeřnicemi a cukrářkami trošku za exoty, podmínky splňovali. A konec konců programátor je vlastně takovým řemeslníkem 21. století. :-)