Maturity 2024

12. 6. 2024

7. června 2024, Pardubice: Předávání maturitních vysvědčení a maturitní grilovačka.

Maturanti 2024

A je to tady znovu, sotva je člověk něco naučí, už jsou zase pryč! Tak opět vypouštíme do světa novou várku IŤáků, grafiků a markeťáků.

V pátek odpoledne jsme jim předali maturitní vysvědčení a pak přišla na řadu zahradní grilovačka. Když začali mlsně pokukovat po ředitelském psu Tobíkovi, vyhnali jsme je k pokračování do hospody.

Mlsné pokukování po ředitelském psu vyhnalo maturanty do hospody.

Učit taková „děcka“ je pro každého učitele prostě za odměnu. Všechny nás ale také hodně potěšilo, že jsme dokázali k maturitě úspěšně dotáhnout i 22 studentů při zaměstnání. Trojice z nich dokonce složila maturitu s vyznamenáním. Když je vám 18, to se to studuje. Ale zkuste se připravit na zkoušky v pětačtyřiceti. Velká poklona!

Máme velkou radost, že letos odmaturovalo i 22 studentů při zaměstnání a z toho dokonce 3 s vyznamenáním.

Předávání maturitních vysvědčení

Závěrečný vzkaz pro maturanty

Mládežnici, pěkně vás prosíme, běžte do světa, učte se, dále nám vzkvétejte a NEZAPOMEŇTE na nás. Aby nám to tady mohlo takhle krásně fungovat a i vaši mladší spolužáci si zažili to, co potkalo vás, budeme vás potřebovat. Vystudujte si své vysoké školy, získejte zkušenosti z báječných firem, zakládejte firmy vlastní, ale po očku nás průběžně sledujte. Pojďte nám pak pomoct vést náš TopGun, pojďte nám dělat porotce do programátorských hackathonů a filmových soutěží, pojďte nám pomoci s výukou nových technologií, berte naše studenty k sobě do firem, sponzorujte nám plesy – zkrátka pojďte to dělat tak, ať nás to společně všechny pořád baví. (A samozřejmě – kdykoliv se stavte v ředitelně na kafe. Je sice pěkně hnusný, ale vařím ho pro vás s láskou. 😊)

Fotogalerie z předávání maturitních vysvědčení